Žinau, kad nemėgsti ilgų tekstų, bet palauk:

Kai praeitais metais nuo širdies smūgio mirė mano 48 metų tėvas, supratau, kad ligos nežiūri į vardą, pavardę ar šeimą, jos žiūri į tai, ką tu valgai ir kaip tu gyveni. Tada sau pažadėjau padėti kuo didesniam kiekiui žmonių apsisaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei sumažinti priešankstinės mirties tikimybę. Šios ligos daugumoje atveju yra netaisyklingos mitybos ir nuolatinio streso pasekmė.

Pagalvok,

ar suvalgytas sumuštinis su sviestu, greitas užkandis McDonalde, didelis kiekis kavos, kola ir naktipiečiai verti tavo sveikatos? ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀ Ar tu nori laimingai praleisti dar vieną vasarą artimųjų rate, ar skaniai, bet nesveikai pavalgyti ir nesulaukti tos vasaros? Pagalvok, gerai pagalvok, nes TU gali rinktis, aš padedu tau, tu padedi man. Aš padedu tau pasikeisti, tu padedi man, nes prisijungi prie sveikesnių žmonių bendruomenės ir išpildai dalelę mano didelio tikslo. Tavo pagrindinis darbas rūpintis savo sveikata, būti sveiku žmogumi, nes tik būdamas sveikas gali džiaugtis visomis gyvenimo spalvomis.

Kodėl turėtum manimi pasitikėsi manimi?

Mano vardas Konradas, esu sertifikuotas fitneso treneris. Nuo šešių metų gilinuosi į Nhat - Nam kovos menus, paremtus Rytų filosofija, kurios esmėje dvasiškai stiprios asmenybės auklėjimas, vidinės disciplinos ir dėmesio koncentravimo įgūdžių ugdymas. Tuo pačiu, mano programos yra paremtos sveiku ir tausojančiu gyvenimo būdu, bei sveika mityba. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀Per 4 savo treniravimo metus supratau, kad nėra vienintelio geriausio būdo, kuris padėtų visiems vienodai pasiekti jų pasikeitimo tikslų. Kiekvienas turi kažką ypatingo, kiekvienam reikia bent minimalaus individualumo, kad programa įgautu tikros galios.

Sudariau sistemą, kuri padės ir TAU

Panaudojau savo 4 metų patirtį, kad sukurčiau naują, mitybos pakeitimo sistemą. Ši sistema yra skirta tik tiems, kam rūpi jų sveikata ir išvaizda. Ir tiems, kurie nori ne tik puikiai atrodyti, bet ir puikiai jaustis. 


Surašiau visus įmanomus būdus, kurie padės pereiti iš senos mitybos į naują, net nepaisant to, kad tavo visi šeimos nariai valgys tą maistą, kurio taip dažnai norisi. 


Po šios sistemos 30 dienų kurso, suprasi, kad maistas, tai ne tik matomas košės dubenėlis, vištienos kulšelė ar bananas, o kažkas daugiau. Sąmoningai rinksiesi sveiką maistą, net jeigu anksčiau dažnai pasiduodavai pagundai ir valgydavai kas pasitaiko po ranka.

Pakeisi įpročius, mąstymą, pažinsi save ir atrasi naują sveikos mitybos pasaulį!

Na, o štai, ką rašo, keli mano klientai:

Štai ką tu gauni:

Klientų rezultatus gali pamatyti puslapio apačioje

Individualus sporto planas

Niekada nesitreniravai? Nebėda. Parinksiu sudėtingumą ir pratimus pagal Tavo lygį, o saugios ir efektyviai taupančios laiką treniruotės padės Tau pasiekti norimus rezultatus greičiau. Kiekvienas pratimas yra vizualiai parodytas video formatu, todėl nekils jokių bėdų su pratimo atlikimu. + gauni unikalų Kūno Kalvių apšilimo ir tempimo video.

Subalansuotos mitybos planas

Individualaus mitybos plano galimybės nėra apribotos, jį sudarau pagal kiekvieno valgymo įpročius t.y. ir žaliavalgiams, visavalgiams, vegetarams, veganams, vienaragiams ir net pasakų fėjoms. Daugiau Tau nereikės galvoti ką valgyti. Specialiai sudėlioti maisto produktai padės sumažinti maisto atliekas, o be galo paprasti bei skanūs patiekalai pavers Tavo transformaciją, tikru pasimėgavimu. Viskas atsižvelgta pagal Tave!

Kodėl vieni lieknėja greičiau, o kiti lėčiau?

Kūno pasikeitimo pagrindas - mąstymas

Kiekviena dieta veikia? Šioje dalyje pasakoju apie mitybos pagrindus, kurie padės išlaikyti rezultatą ilgam laikui, o gal net ir visam gyvenimui. Tai savęs pažinimo vadovas, po kurio geriau žinosi savo mitybos įpročius. Įtraukiu tokias temas kaip: maistas - vaistas, gyvenimo formulė, mitybos taisyklės, vienintelė lieknėjimo paslaptis, bei kaip teisingai naudoti treniruotes riebalų deginimui.

DOVANOS

Unikalios dovanos, kurių negausi niekur kitur tik pas Kūno Kalvius

  • Ką sakyti, kai kalbiesi su savimi? PDF

    PĄSAMONĖS VADOVAS dovanų? Pamaniau, kad 2019 metai tikrai turėtų būti geriausi ir Tau. Paruošiau DOVANĄ, kuri padės 2019 metus pradėti reikšmingai ir stipriai. Jeigu vadovausiesi šio gido žingsniais, jau po mėnesio nepatikėsi savo akimis - būsi stebuklų šalyje.

  • Maisto derinimo vadovas. PDF

    Maisto derinimo vadovas padės protingai rinktis ir derinti tarpusavyje maistą. Tokio derinimo rezultatas - geresnis virškinimas, lengvumas, geresnis maisto pasisavinimas ir geresnė išvaizda.

  • Energetiniai kokteiliai

    Labai skanių glotnučių receptai. Energetiniai kokteiliai akimirksniu suteiks Tau jėgų, juos gali gerti prieš treniruotę ar prieš darbą. Taip pat juo galima gerti vietoje kavos, nes jie natūraliai pašalina nuovargio ir mieguistumo jausmą, gerina koncentraciją.

Ką sako mūsų klientai:

“Kiek save atsimenu, aš visada norėjau labiau pasitikėti savimi ir numesti papildomus kilogramus. Laimei aš radau Kūno Kalvius ir Venus Diet bei asmeninį trenerį Konradą. Po konsultacijų nusprendėme, kad geriausias variantas individualus mitybos planas ir individuali sporto programa. Aš sportuodavau namuose, mano tikslas buvo numesti svorio ir padidinti bei sustangrinti sėdmenis. Tai buvo mano transformacijos pradžia! Sužinojau, kaip teisingai, subalansuotai valgyti ir nebadauti, o treniruotės buvo įdomios. Tai yra planai, kurių galiu laikytis net sunkiausiomis gyvenime akimirkomis. Mėnesio pabaigoje pastebėjau, kad numečiau net 7 kg, sumažėjo mano juosmens apimtys ir padidėjo užpakalis. Žinau, kad galėsiu toliau daryti pažangą, nes mano pasitikėjimas yra daug didesnis nei anksčiau, ir galiu pasakyti, aš žinau darau. Ačiū, Kūno Kalviams ir Konradui, kad pakeitė mano gyvenimą!”

Agata

“Man pasisekė, kad likimas suteikė man progą susipažinti su žmogumi, kuris pakeitė mano gyvenimą. Kalbu apie Konradą. Jis ne tik tapo mano treneriu, bet ir draugu, psichologu, motyvuotuoju. Bendraujant su jo, suprasdavau, jog jo pasakyti žodžiai yra būtent man. Jis moka prieiti prie kiekvieno asmeniškai, atiduoda save visų 100%. Jo dėka, man pavyko atsikratyti 5kg per mėnesį. O valgiau aš daug, tad niekada nejausdavau alkio. Aišku, buvo sunku pradžioje, bet Konradas puikiai išmano savo darbą ir tiesiog įtikino mane, kad tai yra lengva, kad greitai priprasiu ir net pradėsiu jausti malonumą. Aš labai lengvai įžengiau į taisyklingą mitybos gyvenimą būtent Jo dėka. Mano kelionė dar nebaigta, dar yra kur tobulėti, o padeda man pats šauniausias treneris!!! Ačiū Tau LABAI LABAI!!!!”

Erika

“Nepaisant to, kad Konradas buvo mano asmeninis treneris gan trumpą laiką, galiu pasakyti, kad jis visiškai pakeitė mano gyvenimą! Dėka man sudarytų asmeninio mitybos plano bei treniruočių programos, aš pasiekiau norimą kūno raumenų procentą ir, svarbiausia, pradėjau sveikesnį gyvenimo būdą. Konradas yra labai atsidavęs tam, ką daro. Jis visada yra šalia, kupinas energijos, gerų idėjų, receptų, naujų treniruočių ir pasiūlymų. Aš rekomenduoju šį asmeninį trenerį, jei norite pasiekti geriausių rezultatų per trumpiausią laiką - jis tikrai pastūmės jus link savo ribų! Sėkmės tau Konradai ateityje ir nenustok tobulėjęs - buk vis geresnis ir geresnis savo srityje!”

Ernesta

Sėkmės istorijos su Kūno Kalviais ir Venus Diet

1#  

Karolinos sėkmės istorija:
"Aš padariau žingsnį, tikrą žingsnį sausio mėn. Aš pradėjau turėdama 68 kg, o dabar, po mėnesio, esu numetus 8 kilogramus ... Kūno Kalvių - Venus Diet ir Konradas mane įkvėpė daugiau nei žodžiais... Turiu jų mitybos, sporto ir gyveni būdo pakeitimo planus bei seku juos "Instagram", ir „YouTube“. Kai man atrodo, kad tuoj, tuoj pasiduosiu ir vėl prisivalgysiu, o tiksliau prisirysiu, aš įsijungiu jų video ir man palengvėja. Ačiū Tau Konradai, kad esi!"

2# 

Janinos sėkmės istorija:
"Tiesiog jaučiuosi dėkinga už viską, ką ši graži programa padarė mano gyvenimui. Nuo prarasto svorio iki vis didesnės energijos, nuo geresnės savijautos ir požiūrio į save, iki naujų draugų bei geresnės mamos ... Aš labai džiaugiuosi, kad aptikau Kūno Kalvius. Aš patikėjau, kad Konradas man padės. Po vieno mėnesio aš negalėjau patikėti savo akimis, kai pamačiau save "po" nuotraukoje... Net jei tau sunku, net ir tada, kai yra nepatogu ir nemalonu, nuolat eikite į priekį merginos. Jūs esate visiškai vertos to!"

3# 

Rūtos sėkmės istorija:
"Šį rytą aš jaučiausi absoliučiai nuostabiai. Turėjau padaryti nuotrauką! Aš vis dar netikiu, kad tai aš taip atrodau ir aš vis dar netikiu, kad galėjau anksčiau atrodyti kitaip. Per pusantro mėnesio numečiau 9 kilogramus! Kūno Kalviai keičia ne tik kūną, bet ir požiūrį!"

4# 

Editos sėkmės istorija:
"Aš daugelį metų buvau vienas iš tų žmonių, kurie ieško paprasto būdo ir lengvo kelio. Aš ieškojau stebuklingos tabletes, magiško kokteilio, bandžiau viską, kam kas buvo ant "bangos" ir kas buvo padaryta, kad tik tokie kaip aš nusipirktų. Bet vėliau supratau, kad vienintelis būdas lengvai numesti svorio yra kontroliuoti savo gyvenimą. Aš radau Kūno Kalvius, Konradą ir mano gyvenimas pasikeitė, kartu su tuo, ką ir kaip valgiau, ir net man patarė ir padėjo su sportu. Išmokau nepasiduoti! Pirmo mėnesio bėgyje netekau 6 kg, ir žinau, kad to nebūčiau padariusi be Konrado pagalbos. Aš norėjau padėkoti jums už tokią puikią sistemą. Aš negaliu jums atsidėkoti už viską, ką darote!!"

5# 

Emilijos sėkmės istorija:
"Manęs daug klausė apie mano pasikeitimą. Štai mano rezultatas: svoris sumažėjo 5 kg, liemens apimtys sumažėjo 4cm, bei 2% sumažėjo kūno riebalų kiekis. Vis dar turiu daug darbo, bet aš esu be galo dėkinga, kad radau Kūno Kalvių programą !!! Tikiuosi ir jums šiandien graži diena ♥ ️"

6# 

Kotrynos sėkmės istorija:
"Šiandien man buvo didžiulis OMG, ir aš net nesitikėjau tokių rezultatų ir pasiekto tikslo, bet turiu abu! Jei JŪS ABEJOJATE savo pažangą tiesiog nusifotografuokite prieš ir po bei išsimatuokite! Rimtai. Vakar pasimatavau kelnes, kurių negalėjau užsimauti prieš tris mėnesius. Nuo tada pradėjau domėtis sveika gyvensena ir atradau Kūno Kalvius. Konradas man pažadėjo, kad per mėnesį turėsiu matomą rezultatą ir ką jus manote? Tos kelnes dabar ne tik tinka, bet ir yra per laisvos. Ką?!?!? Dar mano tikslas buvo sustangrinti savo kūną, ypač užpakaliuką... dabar galiu dėvėti bikinį ir didžiuotis savo kūnu! AČIŪ, Konradai!"

Apie Konradą

Mano vardas Konradas, esu sertifikuotas fitneso treneris. Nuo šešių metų gilinuosi į Nhat - Nam kovos menus, paremtus Rytų filosofija, kurios esmėje dvasiškai stiprios asmenybės auklėjimas, vidinės disciplinos ir dėmesio koncentravimo įgūdžių ugdymas. ​ Pastaruosius kelis metus ėmiausi aktyvios veiklos lengvojo kultūrizmo srityje. Šiai akimirkai esu susikoncentravęs į sveikatingumo ir kūno tobulinimo programų kūrimą ir jų pritaikymą tiek asmeninėse treniruotėse, tiek klientams dirbant individualiai. ​ Pastarųjų metų bėgyje mano klientai numetė virš 215 kg, sumažino apimtis dešimčiais centimetrų, priaugo virš 67 kg raumenų masės ir pagerino savo sveikatos ir gyvenimo kokybę. ​ Aš esu įsitikinęs tuo, jog visi žmonės iš prigimties turi pakankamai galimybių ir potencialo pasiekti užsibrėžtus tikslus ir susikurti tokį kūną, kurio trokšta. Tuo pačiu, kadangi nuo vaikystės buvau auklėjamas Rytų kovos menų tradicijomis, mano programos yra paremtos sveiku ir tausojančiu gyvenimo būdu, bei sveika mityba.

4 SAVAITĖS PAKEIS TAVO GYVENIMĄ!

Ribotas vietų kiekis